Kariéra

Provozovny: Brandýs nad Labem, Strakonice, Rumburk

Provozovna Brandýs nad Labem přijme pracovníky na pozice:

Provozní elektrikář/ka – zámečník/ice:

Pracovní doba: směnný provoz, práce i o víkendech.
Požadujeme: vyučení v oboru elektrikář • vyhláška 50/1978 Sb., § 6 • znalosti v oboru zámečník výhodou • svářečský průkaz výhodou • zodpovědnost

Expedient/ka:

Noční práce: 20:00 – 4:00 hodin
Požadujeme: min. vyučení, praxe jako skladník vítána

U všech pozic nabízíme: 5 týdnů dovolené, motivační finanční bonusy, stravenky, další zaměstnanecké výhody

Strukturovaný životopis, zasílejte na e-mail: marie.chvalova@pekgroup.cz, tel. 383 366 225

Provozovna Strakonice přijme pracovníka na pozici:

Požadujeme: Vyučení, praxe skladníka výhodou

Pekař specialista/pekařka specialistka:

Směnný provoz, praxe v pekárně výhodou

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA – ZÁMEČNÍK/ICE:

Provozovna Rumburk přijme pracovníka na pozici:

Vedoucí údržby a skladu:

Hledáme dynamickou osobnost odolnou vůči stresu, komunikační a organizační typ, časově flexibilní se schopností řídit menší tým pracovníků.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za funkčnost výrobního i nevýrobního zařízení
  • navrhování a plánování oprav zařízení
  • zodpovědnost za evidenci , skladování a likvidaci odpad
  • znalost skladové hospodářství

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru ( strojní nebo elektro)
  • min. 2 roky praxe ( výhodou znalost pekárenského zařízení)
  • ŘP skupiny B
  • uživatelská znalost PC – Word, Excel

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, motivační finanční bonusy, stravenky, další zaměstnanecké výhody