Aktuality

Spokojenost s prvními týdny činnosti

Společnost PEK GROUP má za sebou měsíc činnosti na trhu. Zásobuje 3500 zákazníků, kteří jsou spokojeni s dodávkami chleba a pečiva a změnu dodavatelské společnosti zaregistrovali prakticky pouze u identifikačního čísla na fakturách.

Lidé v šesti našich pekárnách jsou zkušení a dobře vyškolení dlouholetí zaměstnanci, kteří vědí, co dělat. Jsem rád, že změnu organizační struktury vzali za svou a pokračují plynule v kvalitní práci. To, aby zákazníci od ledna 2020 nezaznamenali žádnou negativní změnu, byl náš cíl,“ říká výkonný ředitel společnosti Ing. Tomáš Vaněk, který oceňuje týmovou práci všech zaměstnanců PEK GROUP.

Vznik společnosti

Vznik společnosti , je naplněním podmínky Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže po schválení fúze Penam – United Bakeries. Souhlas byl podmíněn vyčleněním šesti plně funkčních pekáren včetně jimi zásobovaného trhu a jejich následným prodejem, čímž bude dosaženo zachování konkurenčního prostředí na trhu. Výběr pekáren zohledňuje záměr zachovat konkurenční prostředí v jednotlivých regionech republiky. Společnost začala oficiálně působit od 1. 1. 2020.